Ferie zimowe


Zapraszam serdecznie do spędzenia ferii zimowych na Jurze w domku JuraDlaCiebie
Domek usytuowany jest w pięknej części Jury Krakowsko Częstochowskiej nieopodal zamku w Smoleniu i Ogrodzieńcu w cichej i spokojnej części wsi Cisowa.

W domku na parterze usytuowana jest kuchnia z jadalnią i świetnie wyposażoną kuchnią oraz pokój z kominkiem który swoim urokiem umila zimowe wieczory. Szklane drzwi łączą jadalnię z kamiennym tarasem skąd rozciąga się przepiękny i niezakłócony widok na okoliczne pola i wzgórza. Na piętrze znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie. Z tarasu patrzymy na dwa wyciągi narciarskie położone nieopodal domu. Trasy narciarskie są świetnie utrzymywane, sztucznie naśnieżane, a wieczorem oświetlone.

W kompleksie można wypożyczyć i serwisować sprzęt narciarski oraz zjeść ciepły posiłek. Na stoku prowadzona jest również szkółka narciarska - www.cisowa.pl. W dalszej odległości od obiektu znajdują się dwa obiekty narciarskie w Smoleniu i Morsku. Do dyspozycji gości przygotowane są sanki oraz rakiety śnieżne (4 kpl wraz z kijkami) na których można odbywać wspaniałe wycieczki po okolicznych wzgórzach i polach.

Trasy biegowe na Jurze

Zapraszamy na bezpłatne nowo otwarte trasy biegowe przygotowane specjalnie dla miłośników narciarstwa biegowego! Powstały one nieopodal Ogrodzieńca w pobliżu zamku na Podzamczu. Teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej jest idealnym miejscem dla narciarzy biegowych - wpływają na to zarówno ukształtowanie terenu, jak i piękne widoki i wspaniałe lasy. Znajdują się tu trzy trasy biegowe o różnych stopniach trudności i o różnych długościach. Pierwsza z nich liczy 2 km i prowadzi przez malowniczy las u stóp zamku. Druga trasa biegowa również biegnie tuż obok ruin i ma długość 5 km. Ostatnia trasa rozpoczyna się pod nowo wybudowanym ekskluzywnym hotelem Poziom 511, gdzie biegacze mogą skorzystać z bezpiecznego parkingu, i kończy się po 12 km w miejscowości Żelazko. Każda z wymienionych tras została przygotowana dla biegaczy uprawiających narciarstwo biegowe klasyczne, dwoma krótszymi trasami można też biegać techniką łyżwową. Trasy biegowe na Jurze są otwarte całą zimę i przy sprzyjających warunkach wciąż naśnieżane, a ślady regularnie poprawiane. Czekamy na Was!
biegi narciarskie biegi narciarskie


Cennik ferii zimowych

Od 250 zł do 400 zł za dobę

W cenie wliczone jest:
 • bielizna pościelowa
 • ręczniki
 • sprzątanie końcowe
 • wi-fi
 • sanki
 • rakiety śnieżne wraz z kijkami
 • drewno do kominka
  • Ekstra płatne ogrzewanie 30 zł/doba

  Zapraszam serdecznie do skorzystania